Čištění

Průmyslové uhlovodíkové a vodou ředitelné čističe • čistič elektroniky • elektro servis • odstraňovač těsnění a barev • čistící pasta na izolátory, keramiku a kovy • všestranná čistící pěna • odstraňovač vodního kamene

NICRO 901 K-3S Průmyslový čistič
NICRO 901 K-3S Průmyslový čistič

Průmyslový čistič

Vysoce účinný průmyslový čistič pro široké spektrum použití. Optimální pro rychlé a důkladné odmaštění zejména kovových materiálů před dalším technologickým krokem – lepení nebo další povrchové úpravy. Čistící prostředek doporučený před aplikací montážních past, mazacích olejů a tuků. Odpařuje se bezezbytku, nezpůsobuje korozi. Biologicky odbouratelný.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO 935 Čistič elektroniky
NICRO 935 Čistič elektroniky

Čistič elektroniky

Dokonale čistí a odmašťuje veškerá elektronická zařízení, jejich moduly, včetně spínacích a rozpínacích kontaktů. Díky svým specifickým vlastnostem, je jej možné úspěšně použít i pro jiné účely čištění – VN kabelové soubory, optické přístroje a zařízení, diskové jednotky, speciální metrologické nářadí, elektrické kontakty a rozvaděče.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO 664 Elektro servis
NICRO 664 Elektro servis

Elektro servis

Speciální vysoce účinný chemický produkt pro údržbu elektrických zařízení. Čistí a chrání kontakty silových elektrických zařízení proti vzdušné vlhkosti a korozi a současně je dokonale promaže. Je elektricky neutrální. Neobsahuje žádný teflon, MOS2 ani minerální nebo rostlinné tuky, které mají tendenci vnikat do případných trhlin. Dokonalý pomocník pro pracovníky v elektroúdržbě.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO 941 Odstraňovač těsnění, barev a lepidel
NICRO 941Odstraňovač těsnění, barev a lepidel

NICRO 941

Odstraňovač těsnění, barev a lepidel

Určen pro odstraňování zbytků starých zapečených těsnění, zatvrdlých a zapečených olejů a mazacích tuků. Odstraňuje zbytky lepidel a barev, včetně laků. Rozpouští i vytvrzená vteřinová lepidla. Neobsahuje kyseliny a jiné chemické látky napadající kovy.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO Multiclean Univerzální čistič
Multiclean Vodou ředitelný čistící univerzální produkt pro široké použití

Vodou ředitelný čistící a odmašťovací produkt

Univerzální produkt pro široké spektrum použití na bázi fosforečnanů, tenzidů a sloučenin dusíku s přídavkem dezinfekčních látek. Ideální pro čištění a odmašťování kovových částí, komponentů a strojů, na čištění podlah, keramiky, plastických povrchů, koberců apod. Koncentrát může byt s vodou libovolně ředěný. Vhodný na použití v myčkách a při tlakovém mytí. Pro pomocnou dekontaminaci. Biologicky rozložitelný. Pěnicí látka.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO Tear-Off Extrémně silný čistič
Tear-Off Extrémně silný čistič

NICRO Tear-Off

Extrémně silný čistič

Vysoce alkalický vodou ředitelný čistící a odmašťovací produkt pro odstraňování extrémně silné kontaminace. Zajišťuje rychle a účinné odstranění olejových usazenin, zbytků po zahoření a sazí, těžké a ztvrdlé zbytky olejů ze strojů a jejich částí, potravinových, průmyslových a technologických zařízení. Bez rozpouštědel a fosfátů. Nehořlavý. Ředitelný vodou. Biologicky odbouratelný.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO Kalk-Off Odstraňovač vodního kamene
Kalk-Off Odstraňovač vodního kamene

NICRO Kalk-Off

Odstraňovač vodního kamene

Zajišťuje účinné čištění topných výměníků, zásobníků na horkou vodu, kotlů, parních generátorů, chladících a klimatizačních systémů a armatur. Odstraňuje rez a minerály z kamene, betonu a plastových desek. Likviduje mech a nečistoty ze střech, eternitových desek, okapů, žlabů, kamenných stěn a zdiva.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO Isolator Čistící pasta na izolátory
Isolator Pasta na čištění izolátorů

NICRO Isolator

Pasta na čištění izolátorů, keramiky a kovů

Zajišťuje účinné čištěni vysokonapěťových izolátorů. Ideální pro odstraňování grafitových vrstev z konců kabelů nebo pro leštěni keramických nebo kovových povrchů. Vytváří ochranný film, který trvale chrání proti vodě a špíně. Zabraňuje možnému přeskoku elektrického proudu. Nenapadá kovové materiály, nezpůsobuje korozi. Úspora nákladů, snadná práce.  Dielektrická pevnost: 85 kV/cm.  (Dříve známý jako Isoclean).
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO 920 Čistící pěna
NICRO 920 Univerzální čistící pěna

NICRO 920

Univerzální čistící pěna

Velmi účinný pěnový čisticí produkt, který pomáhá odstranit skvrny a nečistoty lehce a čistě z téměř jakéhokoli povrchu. Produkt na bázi vody s jednoduchým a pohodlným použitím. Čistí kovy, plasty, textil a dřevo. Odstraňuje prach, nečistoty, mastnotu, nikotin a hmyz. Rychleschnoucí, vysoce účinný.
Balení, objednací číslo, stav a cena: