Maziva

speciální syntetické oleje a tuky • super jemné mazivo • víceúčelová maziva • uvolňovač zarezlých šroubů a spojů
silikonový tuk s PTFE • olej na řetězy • syntetický tuk ve spreji • vysokoteplotní tuk na kovové bázi

Náhledový obrázek NICRO 666 K-4 UIltra

4v1: maže, čistí, konzervuje a uvolňuje

Profesionální syntetický, vysoce vzlínavý slabě nažloutlý mazací produkt, který proniká hluboko do pórů kovového materiálu a vyplňuje je speciálními přísadami. Po aplikaci vytváří extrémně tenký, neměřitelný, kluzný a konzervační film. Součinitel tření tohoto prostředku je až o 75 % nižší než u olejů na bázi ropných produktů.
Teplotní odolnost: -30°C až +250°C. Bez silikonu.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 602

NICRO 602

Olej na mazání řetězů a ozubených kol

Vysoce kvalitní syntetické mazivo na řetězy. Vyvinuté speciálně pro čištění a mazání vysokorychlostních a vysoce zatížených řetězů všech typů. Zabraňuje jejich prodloužení, roztrhání a opotřebení. Nenapadá gumové vložky řetězů. Skládá se ze syntetické olejové směsi, neuhelnatí. Neobsahuje silikon, grafit, MOS2.
Teplotní rozsah: od -45°C do +150°C, krátkodobě do +200°C.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 607

NICRO 607

Syntetický víceúčelový olej

Mazivo na čistě syntetickém základu s vysokotlakými přísadami. Víceúčelové mazivo pro mazání a ochranu materiálů z kovu, gumy a syntetických součástí. Vzhledem k jeho vysoké kapilaritě, proniká rychle do nejmenších mezer i míst, která jsou obtížně přístupná. Má vynikající odolnost proti vysokým tlakům, zabraňuje opotřebení a snižuje tření.  
Teplotní rozsah: od -45°C do +150°C, krátkodobě do +200°C.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 900

Uvolňovač šroubů

Určen pro snadné a bezproblémové povolení a uvolnění zarezlých nebo „zakouslých“ svorníků, šroubů, matic, čepů... Vyznačuje se velmi vysokým stupněm vzlínavosti. Rychle proniká zkorodovanou vrstvou. Chrání i proti korozí již započaté.  
Obsahuje MOS2 a řadu vysoce kvalitních aditiv.  
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 636

NICRO 636

Silikonový tuk s PTFE

Netavitelný mazací tuk složený z nejedovatých komponentů a s PTFE. Vysoce účinný, silikonový mazací tuk pro ošetřování pryžových těsnění a o - kroužků. K mazání pomaluběžných strojních dílů při vysokých teplotách a různých konstrukčních materiálů: hliník, bronz, ocel. Ideální pro mazání válcových a pneumatických válců a jejich těsnění. K ochraně kontaktů NN a VN vypínačů. Teplotní rozsah: od -30°C do +220°C.  
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 509

NICRO 509 Plus

Syntetický tuk s vysokotlakými přísadami

Víceúčelový bezbarvý tuk má vynikající přilnavost, proniká hluboko do trhlin a pórů, zajišťuje řádné mazání všech pohyblivých dílů. Má vynikající odolnost proti extrémním tlakům, zabraňuje opotřebení a snižuje tření.  Neobsahuje silikon. Tuk ve formě aerosolu. Je vysoce vzlínavý. Plně biologicky rozložitelný. Odpuzuje vodu, chrání proti vlhkosti, oxidaci a korozi.  Teplotní odolnost od -30°C do +200°C.  
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 550

NICRO 550

Vysokoteplotní tuk na kovové bázi

Mazací tuk určený pro oblast vysokých teplot. Obsahuje kovové částice, které výrazně snižují opotřebení třecích ploch a zajišťují prvotřídní mazací vlastnosti. Obsahuje přísady, které zabraňují oxidaci a zajišťují vysokou odolnost vůči tlaku a vysokou stabilitu. Teplotní rozsah použití: od -15°C až +200°C, krátkodobě až do +250°C.  
Balení, objednací číslo, stav a cena: