Montážní pasty

Thermocup chrání veškeré rozebíratelné spoje v průmyslu • mají vysokou teplotní odolnost • zajišťují snadnou montáž a demontáž • jsou na bázi kovů, niklu a speciálních tuhých maziv

Náhledový obrázek Thermocup 1200

Montážní pasta na kovové bázi

Svým unikátním složením dokonale chrání veškeré rozebíratelné spoje proti zadření a zajišťuje jejich demontáž. Vhodná pro uhlíkové materiály a barevné kovy. Nejprodávanější montážní pasta se širokým záběrem použití. Teplotní odolnost od -180°C do +1200°C. Koeficient tření: 0,1.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Thermocup 1400 MOntážní pasta pro nerezové materiály

Thermocup 1400

Montážní pasta pro nerezové materiály

Speciální montážní pasta bez obsahu niklu, která svým složením dokonale chrání veškeré rozebíratelné spoje uhlíkových a nerezových materiálů proti zadření a zajišťuje jejich demontáž. Homogenní modrošedá vysokoteplotně odolná montážní pasta, složená kombinací specifických tuhých maziv s biologicky odbouratelným syntetickým olejem. Teplotní odolnost od -40°C do +1200°C.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Thermocup 1500 Nuclear montážní pasta pro jadernou energetiku

Thermocup 1500 Nuclear

Montážní pasta pro jadernou energetiku

Montážní pasta s obsahem niklu pro materiály z uhlíkové i nerezové oceli. Vyznačuje se vysokou chemickou čistotou a byla vyvinuta jako montážní pasta pro montáž technologických celků, strojů a zařízení zejména v primárním okruhu jaderných elektráren. Koeficient tření: 0,059. Odolnost v tlaku až do 2950 N/mm2. Teplotní odolnost od -80°C do +1500°C.
Balení, objednací číslo, stav a cena: