Výhybky – železnice

Maziva na železniční výhybky a pro pomaluběžné součásti, které jsou vystaveny povětrnostním vlivům • použitelné na mokré povrchy • další použití: zemědělská technika a stroje pro lesní těžbu • pro mazání při všech činnostech, kde je potřeba biologicky odbouratelné mazivo neutrální pro životní prostředí

Thermocup 1200 FL Mazivo na železniční výhybky - náhledový obrázek

Tekutá pasta - mazivo na výhybky

Vysoce odolná tekutá pasta odolávající nízkým a vysokým teplotám, garantuje dlouhodobou ochranu a mazací účinek, i když je vystavena horku, mrazu, dešti, sněhu a námraze. Tixotropní kapalná pasta zajišťující celoroční provoz. Zaručuje dlouhotrvající kluznost. Prodlužuje interval mazání: 14-21 dnů. Použitelná na mokré kovové povrchy. Nízká spotřeba - jednoduché použití. Biologicky odbouratelná. Pro aplikaci doporučujeme Profistar 5 se štětcem.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO 651 Mazivo na železniční výhybky - náhledový obrázek

NICRO 651

Mazivo na výhybky

Syntetické mazivo na mazání kolejových výhybek. Ekologické, účinné a trvanlivé syntetické mazivo se speciálními přísadami, odolné chladu a horku, vhodný pro mazání kluzných stoliček, zámků a tyčí kolejových výhybek. Má dlouhodobý mazací a ochranný účinek, je stabilní vůči hydrolýze. Prodlužuje interval mazání: 7-14 dnů. Použitelný na mokré kovové povrchy. Biologicky odbouratelný. Vhodný jako mazivo a olej pro stroje a zařízení, které pracují v přírodě.
Balení, objednací číslo, stav a cena: