Obrábění

Syntetický profesionální řezný a vrtací olej a syntetická emulze pro obrábění všech typů kovů a slitin • ideální pro těžko obrobitelné materiály, včetně extrémně tvrdých a velmi měkkých

NICRO 860 Plus Řezný a vrtací olej - náhledový obrázek

Řezný a vrtací olej

Vysoce výkonné mazivo pro třískové a beztřískové obrábění. Pro opracování všech typů kovů a slitin různých kovů, včetně těžkoobrobitelných kovů – kovů měkkých až velmi měkkých nebo kovů tvrdých až extrémně tvrdých. Vyznačuje se extrémní teplotní odolností a pevností v tlaku. Zabraňuje tvorbě nárůstku na řezné hraně. Zaručuje vyšší řeznou rychlost, přesné výrobní operace, zvyšuje produktivitu a snižuje náklady. Prodlužuje životnost nástrojů o více jak 100%.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
NICRO 862S Speciální řezná emulze - náhledový obrázek

NICRO 862S

Speciální řezná emulze

Biologicky stálá, vysoce výkonná chladící emulze na syntetické bázi pro obrábění – soustružení, broušení, vrtání, řezání a frézování, všech kovů s vysokou účinností. Vytváří s vodou mléčnou emulzi, jejíž jedinečné složení zajišťuje její stabilitu - nedochází ke vzniku a vývoji bakterií a mikroorganismů. Zajišťuje nejlepší výsledky při opracování železných a neželezných kovů, barevných kovů, litiny... Použití v koncentraci od 3 do 10%. Pro všechny provozované mazací systémy. Minimální spotřeba – nelepivý.
Balení, objednací číslo, stav a cena: