Ošetřování povrchů

Silikonový olej s vysokým podílem silikonu v oleji • Separace pro formy • Nehořlavý svařovací sprej • Detektor netěsností s certifikací DVGW

Náhledový obrázek NICRO 632

NICRO 632

Silikonový olej

Vysoce účinný, transparentní a nemastný mazací prostředek pro ošetřování kluzných kovových nebo plastových ploch, pryžových těsnění, dřevěných dílů, kůži, chromových dílů. Obsahuje vysoký podíl silikonu v oleji. Vytváří speciální mazací a ochranný film, na který se nelepí prach a jiné nečistoty obsažené ve vzduchu. Teplotní odolnost: od -40°C do +200°C, krátkodobě až do +250°C.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 203

Separace na formy

Separační prostředek pro vstřikovací formy, lití odlitků, protlačování a formování plastů. Je vyráběn bez tuku a proto nezanechává na ošetřovaných formách nepříjemné tukové vrstvy. Zaručuje snadné oddělení hotového výrobku od formy. Povrch i všechny pohyblivé díly ošetřeného nástroje jsou chráněny v teplotním rozsahu od -50°C do +250°C.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 1600

NICRO 1600

Svařovací sprej

Nehořlavý oddělovací svařovací prostředek na vodní bázi, neobsahuje žádný silikon, karcinogenní látky a je fyziologicky nezávadný a biologicky odbouratelný (92%). Má příjemnou vůni a neobsahuje žádné látky, které škodí zdraví nebo poškozují ozónovou vrstvu. Je šetrný – balení o obsahu 400 ml vystačí k ochraně svarového švu o délce 90 m.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO 1700

NICRO 1700

Detekce netěsnosti

Prostředek určený pro spolehlivou detekci netěsností pro plynové potrubí a systémy stlačeného vzduchu. Určen pro testování systémů s téměř všemi typy plynů: stlačený vzduch, oxid uhličitý, dusík, kyslík, zemní plyn, apod. Splňuje normu DIN EN 14291 pro detekci úniků na plynových zařízeních. Certifikace DVGW.
Balení, objednací číslo, stav a cena: