Lepidla, tmely a silikony

anaerobní lepidla a tmely NICRO LOK pro zajišťování a lepení šroubů, ložisek, spojů typu náboj / hřídel a dělících rovin
silikonové tmely RTV pro nejnáročnější použití • speciální opravné kompozitní tmely Chester Molecular

RTV 102 Silikon bílý
Náhledový obrázek RTV 102
NICRO LOK 22-42 Zajišťování šroubů - lepidlo

RTV 102

Speciální silikonový tmel bílý

Profesionální řada těsnících silikonových tmelů pro nejnáročnější použití. Má vynikající přilnavost, odolnost, tepelné a elektrické izolační vlastnosti. Dlouhodobá životnost i v těch nejnáročnějších provozech. Mimořádně odolný, pružný a odolávající teplotám od -60 °C do +206 °C, krátkodobě do +260°C. Nahrazuje staré těsnící materiály při údržbě a oprav strojů a zařízení ve všech oblastech průmyslu za vysokých teplot.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
RTV 106 Silikon červený vysokoteplotní
Náhledový obrázek RTV 106
NICRO LOK 22-42 Zajišťování šroubů - lepidlo

RTV 106

Speciální silikonový tmel červený - vysokoteplotní

Profesionální řada těsnících silikonových tmelů pro nejnáročnější použití. Zaručuje optimální spolehlivost, pružnost a dlouhodobou životnost i v nejnáročnějších provozech. Je odolný vůči atmosférickým vlivům a slunečnímu UV záření, agresivnímu chemickému prostředí a látkám – kyseliny, zásady, uhlovodíkové kapaliny, organická a anorganická rozpouštědla, oleje… Zůstává pružný a nezkřehne i při teplotách do – 60°C. Je mimořádně odolný vůči velmi vysokým teplotám do +260°C, krátkodobě až do +315°C. 
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO LOK 22-42
NICRO LOK 22-42 Zajišťování šroubů - lepidlo

NICRO LOK 22-42

Zajišťování šroubových spojů - střední pevnost

Univerzální tekutý tmel pro zajišťování šroubových spojů do velikosti M36 a spáry 0,25mm. Má střední viskozitu, skvěle vyplňuje póry, výborně zatéká a zajišťuje bezvadné zajištění šroubových spojů. Anaerobní prostředek – vytvrzuje při kontaktu kov s kovem a za nepřístupu vzduchu. Vytváří tepelně a chemicky odolný film. Schválen DVGW (DIN EN 751-1) a ANSI/NSF Standard 61.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO LOK 22-70
NICRO LOK 22-70 Zajišťování závitů - tmel

NICRO LOK 22-70

Zajišťování závitů a ložisek - vysoká pevnost

Tekutý tmel pro zajišťování montovaných kovových dílů. Má nízkou viskozitu, skvěle vyplňuje póry, výborně zatéká a zajišťuje bezvadné zajištění spojů. Anaerobní prostředek – vytvrzuje při kontaktu kov s kovem a za nepřístupu vzduchu. Vytváří tepelně a chemicky odolný film. Vyplňuje mezery až do 0,15 mm. Maximální velikost závitu M20. Teplotní odolnost od -55°C do +175°C.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO LOK 26-20
NICRO LOK 26-00 zajišťování ložisek - tmel

NICRO LOK 26-00

Zajišťování ložisek, spojů - vysoká pevnost

Univerzální a víceúčelový zajišťovací anaerobní lepidlo a tmel. Pro nejvyšší statická namáhání střihem a dynamické zatížení. Rychlé vytvrzení. Odolný vodě, plynům, benzínu a vůči mnohým rozpouštědlům. Vyplňuje mezery až do 0,2 mm. Maximální velikost závitu M36. Teplotní odolnost od -55°C do +150°C.

Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek NICRO LOK 26-20
NICRO LOK 26-20 Zajišťování ložisek - lepidlo

NICRO LOK 26-20

Zajišťování ložisek - vysoká pevnost a teplotní odolnost

Vysokopevnostní a vysokoteplotní anaerobní lepidlo a tmel. Spojování válcových součástí. Velikost mezery až do 0,2 mm a teplotní odolnost až do +200°C. Vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy. Odolává vibracím a rázům. Vytváří těžce rozebíratelný spoj.
Balení, objednací číslo, stav a cena:
Náhledový obrázek Chester Molecular Ceramic T
Dvousložkový epoxid - tmel

Chester Metal Ceram T

Dvousložkový epoxid - keramický kompozit

Materiál obsahuje speciální pryskyřice, keramická a vlákninová plnidla. Tmel je určený pro ochranu a renovaci povrchů extrémně namáhaných otěrem, erozí, korozí, kavitací apod. Vytvrzuje při pokojové teplotě. Tmel je neobrobitelný.
Balení, objednací číslo, stav a cena: